Початок
Новини
Наша гімназія
Наша команда
Прийом до гімназії
Методична робота
Науково-практична робота
Батькам
Наш відпочинок
ПАШ Юнеско
Медалісти гімназії
Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов Юнеско Юнеско

ПАШ(проект асоційованих шкіл) ЮНЕСКО

Новини

20 грудня 2021р.

У рамках святкування 75-річчя діяльності ЮНЕСКО Національна комісія України у справах ЮНЕСКО оголоcила серед учнів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО Всеукраїнський творчий конкурс «Здорова планета, здорова людина ‒ спільна відповідальність, спільні зусилля: мій образ майбутнього».
Метою Конкурсу стало поширення принципів і цінностей ЮНЕСКО серед дітей та юнацтва, інформування учасників про Цілі сталого розвитку до 2030 року та виховання відповідального ставлення учасників до навколишнього середовища, один одного і своєї батьківщини.
Конкурс проводився відповідно до Положення про «Творчий конкурс» серед учнів 8-11 класів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні. Переможці визначалися у трьох номінаціях: аматорський фільм, творче есе, малюнок.
Перші етапи конкурсу тривали впродовж 11 жовтня -
25 листопада 2021 року.
Передбачається, що переможець в кожній із трьох номінацій буде нагороджений почесним призом Оргкомітету – поїздкою до міста Париж (Франція) з метою відвідування штаб-квартири ЮНЕСКО та ознайомлення з роботою Посольства та Постійного представництва України при ЮНЕСКО.
Крім того, призери, які посядуть 2 та 3 місця в кожній із конкурсних номінацій будуть нагороджені пам’ятними призами міністерств і відомств України – організаторів і координаторів Конкурсу.
20 грудня 2021 року підбито підсумки:
На Конкурс надійшли роботи з 42 Асоційованих шкіл ЮНЕСКО з різних куточків України. Всього було представлено 22 відеофільми, 36 есе і 30 малюнків. Урочисте нагородження переможців та призерів Конкурсу відбудеться наприкінці січня 2022 року.
Після церемонії під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО буде проведено виставку усіх конкурсних робіт.
Організатори Конкурсу висловлюють подяку всім авторам робіт та педагогічним колективам Асоційованих шкіл ЮНЕСКО за активну участь у Конкурсі та за проявлені творчі таланти!
Учні гімназії взяли активну участь у цьому конкурсі, представивши чимало креативних робіт. Серед малюнків хочеться особливо відзначити роботи Бугасової Софії (учениці 9Г класу), Потьомкіної Зоряни (учениці 10 А класу ) та Лещенко Владислави (учениці 9А класу). Дівчата змалювали картину майбутнього хоч і не зовсім веселковою, проте вселяючи надію на краще.
На адресу Оргкомітету також було відправлено міні-фільм, створений творчою групою активістів з 9 В класу, у складі якої Верба Ілля, Деревяга Владислав та Годний Давид. Хлопці самотужки зняли відеоматеріал та змонтували промовідеокліп про важливість сортування сміття та дбайливе ставлення до навколишнього середовища.
Перемогу в номінації «Творче есе» на І (шкільному) етапі здобула учениця 10В класу Зибелєва Вероніка зі своїм надзвичайно проникливим , символічним твором про майбутнє, що уявляється дівчині в образі Янгола.
Незважаючи на те, що імена наших учнів не з’явилися у списку переможців Конкурсу, ми щиро пишаємося усіма, хто відгукнувся! Ви – гордість гімназії 315!
(З дозволу авторів, нижче представляємо вибірку з конкурсних робіт наших обдарованих вихованців)


16 листопада 2018р

15 листопада 2018р учні 10В класу Афанасьєва Поліна,Коцюбинський Максим та Сомбовська Анастасія представляли Гімназію 315 на учнівській конференції до Всесвітнього дня міст шкіл ПАШ ЮНЕСКО у гімназії `Діалог`. Наші учні взяли участь у секції `Відкрий для себе маловідомі куточка Украіни та виступили з презентацією `Седнів - місто козацької слави`.


23 лютого 2017р

Учні нашої гімназії Бурканов Артем 10-Б та Могилевич Вадим 10-А взяли участь у міській учнівській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО “Гендерна рівність. Світові тенденції. Українські реалії”, яка проходила у СШ №82 ім. Т. Г. Шевченка. Гімназія №315 представляла Норвегію. Наша команда виступила з цікавою презентацією та взяла активну участь у круглому столі. Учнів підготувала Бура Т.В.


22 березня 2017р

До Міжнародного дня театру у Слов’янській гімназії відбулося театральне дійство “Вінок Шекспіру”. Під час “ Відкритого мікрофону ” учні різних шкіл читали сонети або уривки з п’єс Шекспіра. Гімназію №315 достойно представили Шелестюк Олександра 9-В з сонетом №60 англійською мовою та Дударенко Анастасія 9-В з сонетом №66 українською мовою. Всі присутні мали змогу насолодитися театралізованим дійством за трагедіями Вільяма Шекспіра: «Ромео та Джульєтта», «Отелло», «Гамлет», «Король Лір», «Макбет».


| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

ЮНЕСКО

ЮНЕСКО - це Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки та культури. Її Статут було прийнято на Лондонській конференції в листопаді 1945 року та він став чинним четвертого листопада 1946 року.

У наш час членами Організації є 191 держава. Основна мета ЮНЕСКО полягає в тому, щоб сприяти зміцненню миру та безпеки шляхом розширення співпраці народів у галузі освіти, науки та культури в інтересах забезпечення всебічної поваги, справедливості, законності та прав людини, а також основних свобод, проголошених у Статуті Організації Об'єднаних Націй, для всіх народів без поділу на расу, стать, мову та релігію.

З метою здійснення свого мандату ЮНЕСКО виконує п'ять основних функцій:

 • перспективне дослідження: які форми освіти, науки, культури та комунікації потрібні в завтрашньому дні;
 • просування, передача та обмін знаннями: спираючись головним чином на наукові дослідження, підготовку та викладання;
 • нормативна діяльність: підготовка та прийняття міжнародних актів та обов'язкових для використання рекомендацій;
 • надавати послуги експертів: державам-членам для визначення їхньої політики в сфері розвитку та розробки проектів у формі "технічної співдружності";
 • обмін спеціалізованою інформацією.

СТАТУТНИЙ ПОРТРЕТ ШКОЛИ

Тип школи:Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів

Профілі навчання:Універсальний, гуманітарний

Науково-методична тема:Комплексний підхід до навчання і виховання в умовах реформування освіти

Інноваційні проекти та технології:

 1. Реалізація дистанційного навчання з використанням ІКТ технологій та WЕВ-ресурсів: система міжнародних он-лайн уроків іноземної мови з носіями мови (англійська, німецька, французька).
 2. Міжнародна діяльність гімназії в рамках реалізації програми Євроінтеграції в освітньому просторі.
 3. Впровадження системи новітніх здоров'язберігаючих технологій у навчально-виховний процес на базі сучасного спортивно-оздоровчого комплексу гімназії.

Вивчення іноземних мов:англійська, німецька, французька

Участь у міжнародних проектах:

 1. Культурно-освітній молодіжно-дитячий благодійний фонд "Knightswood Trust" (Шотландія) під керівництвом David Stobbs (Дєйвід Стоббс).
 2. Благодійний культурний фонд "Ukrainian-Scottish Experience" ("Українсько-шотландський Досвід"), представником якого є Arnold Smullen (Арнольд Смуллен).
 3. Середня школа Sun Yung (Сан'Юнг) м. Сеул, Південна Корея.
 4. Французький ліцей Жуль Тері, м. Париж, Франція.
 5. Тримаємо зв'язок з координатором Європейського навчально-методичного центру з громадянської освіти, доктором політології Karlheinz Duerr (Карлхайнц Дюр).

Інформаційно-комп'ютерне забезпечення:Інтернет канал 100Мб/с, Wi-Fi, 3 локальні мережі 100Мб/с, 11 мультимедійних проекторів, 4 мультимедійні дошки, 3 WEB-камери.

ДОСЯГНЕННЯ

вчителів:
березнь 2012р. переможець акції від видавництва CLE international та компанії Лінгвіст вчителька французької мови нашої гімназії Войтюк Тетяна Леонідівна відвідала французьку столицю.Вона мала змогу не тільки побачити всесвітньовідомі культурні шедеври Парижу, але й ознайомитися з новими виданнями видавництва та прослухати практичний семінар від Bruno Lombard (Бруно Ломбард);

учнів:
жовтень 2011р.:
Заіка Ліна Володимирівна, учениця 10 класу, переможець МАН, з роботою по фізиці "Збереження властивостей природного газу шляхом магнітної обробки" взяла участь у конференції в рамках обміну між Київською МАН "Дослідник" (Україна) та французьким Центром ядерних досліджень у передмісті м. Тулуза (Франція);

лютий 2012р.: неодноразовий переможець МАН, учениця 10 класу Іванна Олександрівна Придатко, відвідала Німеччину в рамках проекту обміну студентами.

вересень 2012р.: Команда гімназії №315 посіла І МIСЦЕ на ХIV Всеукраїнській конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні «Стала енергетика для всіх - крок до спільного, більш безпечного майбутнього!» у форматі імітаційної рольової гри «Модель ЮНЕСКО», організованої кафедрою ЮНЕСКО «Права людини, мир, демократія, толерантність і взаєморозуміння між народами» під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, за сприяння Міжуніверситетської мережі кафедр ЮНЕСКО та їхніх партнерів.

ОФIЦIЙНI САЙТИ